Kwiaciarnia internetowa - Gliwice

Kwiaciarnia wysyłkowa jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Nasze kwiaty z dostawą są wygodną alternatywą zakupu roślin. Dostawa kwiatów jest szybka, niezawodna i pozwala zaoszczędzić czas, bez pośpiechu i stresu wybrać najpiękniejszą wiązankę, skorzystać z kreatora własnych bukietów czy zrealizować zamówienie duże lub niestandardowe.

Kwiaciarnia internetowa ułatwia również realizację zamówień firmowych. Kwiaty dostarczone pod wskazany adres i o umówionej godzinie zawsze są świeże i piękne, a usługa nie rozczarowuje.

Gliwickie zwyczaje kwiatowe

Co roku Gliwice stają się kolorowe. Główne akcje sadzeniowe odbywają się wiosną, latem i jesienią tak, aby przez cały okres wegetacji miasto było piękne i wyjątkowe. Na skwerach i zieleńcach pojawiają się begonie, aksamitki, pelargonie, niecierpki, petunie, tulipany, przebiśniegi, narcyzy, smagliczki nadmorskie i krokusy. Na przełomie marca i kwietnia obsadzane są bratkami i pierwiosnkami pisanki, które w okresie wielkanocnym zdobią gliwickie ronda.

Na uwagę zasługują również, znane w całym kraju, kwiatowe rzeźby. W Gliwicach ustawionych jest bowiem 20 form, które na wiosnę obsadzane są ponad 100 tys. sadzonek begonii, szałwii, aksamitek i pelargonii. Są one wspaniałą wizytówką miasta.

Mieszkańcy Gliwic lubią otaczać się zielenią

W Gliwicach, mimo że to miasto śląskie, a więc kojarzące się z działalnością górniczą, kreuje się mieszkańcom piękne otoczenie do życia. Zapewne dlatego wszyscy chętnie kupują się tu wszelką roślinność. Wiosną najpopularniejsze są tulipany, żonkile i hiacynty, latem eustomy, gerbery i mieczyki, a jesienią chryzantemy. Najczęściej kwiaciarnie sprzedają pojedyncze rośliny lub niewielkie bukiety. Wielu gliwiczan potrafi jednak wyrwać się ze schematów i zdecydować się na rośliny egzotyczne lub na wyjątkowe i duże kompozycje.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Katowicach.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
219,00 zł 199,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
169,00 zł 159,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl