Kwiaty jako zwieńczenie prezentu od Pary Młodej dla rodziców

kwiaty dla pary młodej

Pojedyncze kwiaty dla każdego rodzica

Osoby, które wybierają prostotę, na pewno chętnie wybiorą klasyczne rozwiązanie: pojedyncze, długie kwiaty, delikatnie przystrojone wstążką. Najczęściej sprawdzają się duże róże w kolorze białym, herbacianym, symbolizujące szacunek oraz wdzięczność. Pojedyncze kwiaty mogą stanowić piękny dodatek do głównego prezentu. Wówczas kwiat wręczany jest każdemu rodzicowi osobno.

Wyjątkowe bukiety dla rodziców

Pary Młode na przyjęciach weselnych decydują się na wręczanie rodzicom bukietów kwiatów złożonych z różnych gatunków oraz wielu kolorów. Najczęściej bukiety stanowią kompozycję róż, tulipanów, hiacyntów, ciętych storczyków i wielu innych, pięknych kwiatów, mówiących “dziękuję”. Można dobierać kwiaty z jednego lub różnych gatunków — zainteresowaniem cieszą się te drugie, gdyż objętościowo bukiety są większe, bardziej kolorowe oraz oryginalnie skomponowane. Przy podziękowaniach wystarczy jeden bukiet na parę rodziców, wręczany na ręce mamy.

Oryginalne kwiatowe kosze na podziękowania

Świetnym pomysłem na podziękowania dla rodziców podczas przyjęcia weselnego stały się kosze z kwiatami. To przede wszystkim bardzo dużo możliwości, wygodna forma oraz atrakcyjna cena. Do każdego kosza można ponadto dorzucić butelkę wina, ramkę ze zdjęciem, fotoksiążkę bądź inne, cenne lub drobne upominki. W koszu, wykonanym najczęściej z wikliny, znajduje się specjalna gąbka florystyczna, w którą umieszcza się kwiaty, tworząc wyjątkowe kompozycje. To nie tylko świetnie prezentujący się bukiet z kwiatami, ale także ochrona roślin przed ewentualnym uszkodzeniem. Kwiaty umieszczone w gąbce dodatkowo mają większą żywotność. Po ich opadnięciu kosz często wykorzystuje się do dekoracji domu. To zatem nie tylko efektowny, ale także praktyczny prezent dla rodziców. Często, do tego typu dekoracji, dorzuca się także ulubione słodycze. Można wybierać wśród rozmiarów kosza i gatunków oraz kolorów wyjątkowych kwiatów dla rodziców.

Liczy się indywidualne podejście

Najważniejszym krokiem w wyborze kwiatów dla rodziców, jest indywidualne podejście — Para Młoda powinna zastanowić się oraz przedyskutować, które kwiaty będą na tyle uniwersalne, by podobały się rodzicom z dwóch stron. Takie kwiaty są w końcu podziękowaniem za narodziny, trud włożony w wychowanie, każde miłe słowo, pomoc w nauce i rozwoju oraz wiele innych, ważnych dla Pary Młodej, chwil i wydarzeń. Miłym akcentem jest także pamięć o, obecnych na przyjęciu weselnym, dziadkach. Przygotowanie mniejszych bukietów lub koszów z kwiatami dla dziadków na pewno spotka się z pozytywnym zaskoczeniem i wzruszeniem.

Pachnące i pięknie wyglądające kwiaty to na pewno wyjątkowy sposób, by powiedzieć „DZIĘKUJĘ”. Warto dokładnie przemyśleć wybór kwiatów dla rodziców, skonsultować sprawę z najbliższymi osobami, a także z florystą, który na pewno doradzi najlepsze rozwiązanie.

Podobne artykuły

Życzenia na Dzień Matki – przekaż mamie piękną wiadomość!

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, która powinna być celebrowana w sposób szczególny. To doskonały moment, by wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek dla kobiety, która jest fundamentem każdej rodz...

Przejdź do artykułu

Co kupić na Dzień Matki? 5 pomysłów na prezent dla mamy!

Co kupić na Dzień Mamy? Ponadczasowe kwiaty, słodkie czekoladki, a może… balon z helem w kształcie serca? Przygotowaliśmy 5 propozycji najlepszych prezentów na 26 maja. Sprawdź nasz praktyczny poradni...

Przejdź do artykułu

Co kupić na Dzień Kobiet? Podpowiadamy, jaki prezent wybrać na 8 marca!

Nie wiesz, co kupić na Dzień Kobiet? Spokojnie. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po prezentach, które trafią w gust miłośniczek kwiatów i biżuterii, fanek słodkości, ale i trendsetterek kochających k...

Przejdź do artykułu