Dlaczego warto zamawiać kwiaty przez internet?

kwiaty w pudełku

Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty. Tego faktu nie zmienią tłumaczenia mężczyzn, że kwiaty są nietrwałe i „bezużyteczne”. Mając to na uwadze, pamiętaj że jeśli chcesz sprawić przyjemność ukochanej, warto podarować jej od czasu do czasu piękny bukiet. Z pewnością będzie zachwycona. Kwiaty ucieszą jednak nie tylko ukochaną, ale również inne kobiety bliskie twojemu sercu np. mamę, siostrę lub babcię. Dzisiaj nie możesz już posłużyć się wymówką jaką jest brak czasu na wyjście do kwiaciarni. W każdej chwili możesz zamówić kwiaty z dostawą do domu, siedząc wygodnie przed komputerem. Dlaczego jest to dobra opcja?

Nie trać czasu – zamów kwiaty przez internet

Wybranie się do kwiaciarni może zająć sporo czasu, zwłaszcza jeśli w pobliżu twojego miejsca zamieszkania nie ma takich punktów. Dojazd samochodem oznacza często poświęcenie co najmniej pół godziny, co stanowi poważny problem jeśli pracujesz do późnych godzin wieczornych. Dotarcie do kwiaciarni tuż przed zamknięciem oznacza konieczność szybkiego dokonania wyboru, a sprzedawca również często niechętnie patrzy na klienta, który przychodzi późno. Kwiaciarnia internetowa daje możliwość złożenia zamówienia w dowolnym czasie bez ruszania się z domu.

Wybierasz gotowy bukiet i widzisz efekt końcowy

Tulipany w przybraniu
W kwiaciarni stacjonarnej zwykle nie możesz wybierać spośród gotowych bukietów. Masz jedynie możliwość wybrania kwiatów, które ci się podobają i opisania swoich oczekiwań. Na tej podstawie florysta przygotuje wiązankę. Nie wiesz jednak jaki będzie efekt końcowy. Nie zawsze okaże się on zgodny z Twoimi wyobrażeniami. Kwiaciarnia wysyłkowa pozwala natomiast na obejrzenie zdjęć wielu gotowych bukietów, ocenę ich wyglądu i wybór najładniejszego. W tym przypadku od razu wiesz co kupujesz i możesz uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki.

Sam decydujesz o czasie i dniu dostawy

Nie zawsze jesteś w stanie spotkać się z bliską osobą w jej urodziny, lub inne ważne święto. Czasami, nawet mieszkając razem możecie mijać się w tygodniu. Kurier kwiatowy pomoże nam udowodnić, że nie zapomnieliśmy o szczególnym dniu. Z łatwością wybierzemy dzień i dokładną godzinę dostawy, by mieć pewność, iż bukiet dotrze na miejsce i zostanie odebrany przez właściwą osobę.

Zamówienie możesz złożyć zawsze i wszędzie

kwiaty online

Nawet jeśli mieszkasz na drugim końcu Polski lub zagranicą, za pomocą internetowej kwiaciarni zamówisz bukiet dla bliskiej osoby. Pokażesz w ten sposób, że myślisz o niej i pamiętasz pomimo odległości.

Zapewniasz efekt niespodzianki

Kwiaciarnia internetowa

Piękny bukiet kwiatów otrzymany w chwili, gdy kompletnie się tego nie spodziewasz to ciche marzenie niejednej kobiety. Dodatkową i najbardziej udaną niespodzianką byłoby otrzymanie takiego prezentu bez okazji. Kwiatowa poczta pozwala na uszczęśliwienie ukochanej osoby dzięki zaledwie kilku kliknięciom.

Podobne artykuły

Życzenia na Dzień Matki – przekaż mamie piękną wiadomość!

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, która powinna być celebrowana w sposób szczególny. To doskonały moment, by wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek dla kobiety, która jest fundamentem każdej rodz...

Przejdź do artykułu

Co kupić na Dzień Matki? 5 pomysłów na prezent dla mamy!

Co kupić na Dzień Mamy? Ponadczasowe kwiaty, słodkie czekoladki, a może… balon z helem w kształcie serca? Przygotowaliśmy 5 propozycji najlepszych prezentów na 26 maja. Sprawdź nasz praktyczny poradni...

Przejdź do artykułu

Co kupić na Dzień Kobiet? Podpowiadamy, jaki prezent wybrać na 8 marca!

Nie wiesz, co kupić na Dzień Kobiet? Spokojnie. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po prezentach, które trafią w gust miłośniczek kwiatów i biżuterii, fanek słodkości, ale i trendsetterek kochających k...

Przejdź do artykułu