4 sytuacje, w których warto skorzystać z usług poczty kwiatowej

 

poczta kwiatowa

 

Niektóre zwyczaje i tradycje nie zmieniają się pomimo upływu lat. Wręczanie kwiatów wciąż jest uważane za piękny, stosowny w wielu sytuacjach gest. To, co natomiast uległo zmianie, to sposoby ich wręczania. Kiedyś trudno było wyobrazić sobie podarowanie bukietu komuś, kto mieszka na innym kontynencie. Teraz jest to możliwe, a wszystko dzięki poczcie kwiatowej. Kiedy warto wziąć pod uwagę jej usługi?

Solenizant za oceanem

Pomimo tego, iż transport lotniczy umożliwia szybkie przemieszczenie się do wielu odległych miejsc, nie zawsze da się skorzystać z tej opcji. Bywa, że pomimo szczerych chęci, dotarcie na imprezę urodzinową czy imieninową bliskiej osoby nie jest możliwe. Chcąc pokazać, że się o niej pamięta i mimo fizycznej nieobecności jest się z nią całym sercem, warto wysłać jej kwiaty. Duży wybór bukietów w Kwiatowej Dostawie sprawia, że każdy znajdzie idealną kompozycję, dopasowaną do obdarowywanego. Zalety takiego rozwiązania to:

wygoda – kwiaty można zamówić przez Internet bądź telefonicznie,
niezawodność – bukiet zostanie dostarczony w umówionym terminie,
wysoka jakość świadczonych usług – począwszy od świeżego, skomponowanego przez doświadczone florystki bukietu, poprzez zabezpieczający przesyłkę transport, po profesjonalnego kuriera,
korzystna cena świadczonych usług.

Wesele w dalszej rodzinie

Otrzymanie zaproszenia na ślub i wesele to znak, że przyszłym małżonkom zależy, aby świętować wraz z nimi. Jednak udział w tej uroczystości nie zawsze może dojść do skutku. Przeszkodą bywa odległość lub stan zdrowia zaproszonych osób. Niektórzy mają już inne plany, na przykład wykupiony wyjazd wakacyjny. Co zrobić w takiej sytuacji? Aby pokazać parze młodej, że jest się z nimi w tym szczególnym momencie życia, warto posłać piękny bukiet z dołączonymi życzeniami na nową drogę życia. Przyszli małżonkowie na pewno docenią ten gest. I choć nie sposób pogratulować im osobiście, kwiaty są potwierdzeniem, że myśli się o nich i życzy im jak najlepiej. Piękna propozycja bukietu dla młodych to Kwiaty Muśnięte różem . Ta delikatna kompozycja wywoła uśmiech na twarzach narzeczonych i pokaże im, że wujek czy ciocia pamięta o ich wielkim dniu.

Trudne przeprosiny

W związkach czasami zdarzają się kłótnie. Aby załagodzić konflikt i pogodzić się, warto wyciągnąć rękę na zgodę i przeprosić drugą osobę. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy partnerka odmawia spotkania i wciąż jest zła? Co począć, gdy brakuje odwagi na spojrzenie drugiej osobie w oczy? Wówczas warto wysłać bukiet pięknych róż. Do kwiatów dobrze jest dołączyć bilecik z przeprosinami. Jeśli nie ma się pomysłów na wylewną ich treść – nie szkodzi. Często sam gest i krótkie, szczere “przepraszam”, wystarczy. Starania zostaną docenione, a wspaniała, kwiatowa kompozycja załagodzi gniew. Jest spora szansa, że przeprosiny zostaną przyjęte i znów będzie można się spotkać, aby pogodzić się i spokojnie porozmawiać. W takiej sytuacji sprawdzi się Bukiet Czerwona kokarda. Druga połówka na pewno ucieszy się z pęku czerwonych, symbolizujących miłość róż.

A może niespodzianka?

Kto powiedział, że prezenty muszą być związane z jakąś konkretną okazją? Często właśnie spontaniczny podarunek sprawia najwięcej radości. Może więc warto posłać żonie bukiet, będąc na delegacji za granicą? A może pokazać mamie lub babci, że się o niej pamięta – nie tylko w Dniu Matki czy jej urodzin? Niespodziewana dostawa kwiatów na pewno pozytywnie zaskoczy i przyniesie mnóstwo radości. Każdy będzie zdziwiony, gdy nagle, bez okazji, zapuka do jego drzwi kurier z naręczem kwiatów. Chcąc wywołać jeszcze większy uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, można do bukietu dołączyć pyszne czekoladki, uroczego misia albo stylowy wazon.

Dzięki poczcie kwiatowej wręczanie wspaniałych prezentów na odległość jest możliwe. Zamawiający ma gwarancję, że bukiet dotrze do adresata na czas – w stanie nienaruszonym. Dobrze jest mądrze korzystać z możliwości, jakie daje współczesny świat i pamiętać o swoich bliskich. Dla nas to kilka kliknięć, a dla żony albo mamy – łzy wzruszenia i radości.

Podobne artykuły

Życzenia na Dzień Matki – przekaż mamie piękną wiadomość!

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, która powinna być celebrowana w sposób szczególny. To doskonały moment, by wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek dla kobiety, która jest fundamentem każdej rodz...

Przejdź do artykułu

Co kupić na Dzień Matki? 5 pomysłów na prezent dla mamy!

Co kupić na Dzień Mamy? Ponadczasowe kwiaty, słodkie czekoladki, a może… balon z helem w kształcie serca? Przygotowaliśmy 5 propozycji najlepszych prezentów na 26 maja. Sprawdź nasz praktyczny poradni...

Przejdź do artykułu

Co kupić na Dzień Kobiet? Podpowiadamy, jaki prezent wybrać na 8 marca!

Nie wiesz, co kupić na Dzień Kobiet? Spokojnie. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po prezentach, które trafią w gust miłośniczek kwiatów i biżuterii, fanek słodkości, ale i trendsetterek kochających k...

Przejdź do artykułu