Czas realizacji zamówienia

Kwiaty

Decydując się na usługi kwiaciarni Kwiatowa Dostawa, dostają Państwo możliwość realizacji zamówienia składającego się wyłącznie z kwiatów przez 7 dni w tygodniu. Dostarczane są one w godzinach od 9.00 do 20.00. Warunkiem dostawy w ten sam dzień jest wniesienie opłaty do godziny 16.00, zaś gdy ma ona dotrzeć w weekend, do godziny 16.00 w piątek. Niezależnie od tego, czy wybierana przez Państwa zostanie Warszawa, czy inne miasto, dostawa dotrze do odbiorcy w dwugodzinnym przedziale czasowym. Wyjątek stanowią święta tj.: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca. Z powodu natłoku zamówień kwiaciarnia nie może dać Państwu gwarancji dostawy w wybranych godzinach. Kwiatowa Dostawa jest nieczynna w dniach ustawowo wolnych.

Prezenty

Dostawą prezentów od poniedziałku do piątku zajmuje się firma kurierska. W przypadku wybrania samego prezentu nie dostają Państwo gwarancji dostarczenia go w wybranej przez siebie godzinie.
Zamówienia opłacone do godziny 14.00 dotrą do odbiorcy następnego dnia, także na terenie Warszawy. Te, które mają dojść w poniedziałek, należy opłacić do godziny 14.00 w piątek.

Kwiaty i prezenty

Realizacja zamówień kwiatów z prezentem odbywa się 7 dni w tygodniu w Warszawie oraz pozostałych miastach na terenie kraju. Ponieważ prezenty dostarczane są do partnerskich kwiaciarni przez firmę kurierską, obowiązują te same terminy, jak przy wyborze samego prezentu. W tym wypadku gwarancję godziny dostawy mogą Państwo uzyskać, gdy przesyłka ma dotrzeć w kolejny dzień roboczy. Opłacając zamówienie w poniedziałek do godziny 14.00, dostawa może być zrealizowana we wtorek, ale jeśli chodzi o wybraną godzinę, gwarantowana jest dopiero podczas realizacji w środę. Wpłata do godziny 14.00 w piątek, gwarantuje dostawę godzinową we wtorek, zaś opłacenie rachunku do godziny 14.00 w czwartek – gwarantuje ten rodzaj dostawy w sobotę, niedzielę lub poniedziałek.

Przypominamy, że siedzibą firmy Kwiatowa Dostawa jest Warszawa, ale zamówienia dzięki sieci kwiaciarni partnerskich realizowane są na terenie całego kraju.

 

 

 DZIEŃ DOSTAWY  KWIATY                     PREZENTY               KWIATY Z PREZENTEM
poniedziałek  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 16:00   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do piątku do godziny 14:00*   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do czwartku do godziny 14:00
wtorek-piątek  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 16:00  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej dzień wcześniej do godziny 14:00*   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej dzień wcześniej do godziny 14:00**
  sobota-niedziela  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do piątku do godziny 16:00  prezenty są dostarczane od poniedziałku do piątku.    Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do czwartku do godziny 14:00

* przy dostawie samych prezentów Kwiatowa Dostawa nie gwarantuje dostaw o określonej godzinie.

** w tym przypadku nie możemy zagwarantować dostaw godzinowych zgodnych z Państwa wytycznymi. Gwarancja godzinowa jest możliwa następnego dnia roboczego. (czytaj punkt 3)

 

 

 

 

Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
177,00 zł 157,00 zł
szt.
Bukiet Dziękuję
Bukiet Dziękuję
156,00 zł 139,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
245,00 zł 219,00 zł
szt.
Bukiet Zalotny uśmiech
Bukiet Zalotny uśmiech
115,00 zł 99,00 zł
szt.
Bukiet Ciepłe słowo
Bukiet Ciepłe słowo
99,00 zł 89,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl