Czas realizacji zamówienia

Kwiaty

Decydując się na usługi kwiaciarni Kwiatowa Dostawa, dostają Państwo możliwość realizacji zamówienia składającego się wyłącznie z kwiatów przez 7 dni w tygodniu. Dostarczane są one w godzinach od 9.00 do 20.00. Warunkiem dostawy w ten sam dzień jest wniesienie opłaty do godziny 16.00, zaś gdy ma ona dotrzeć w weekend, do godziny 16.00 w piątek. Niezależnie od tego, czy wybierana przez Państwa zostanie Warszawa, czy inne miasto, dostawa dotrze do odbiorcy w dwugodzinnym przedziale czasowym. Wyjątek stanowią święta tj.: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca. Z powodu natłoku zamówień kwiaciarnia nie może dać Państwu gwarancji dostawy w wybranych godzinach. Kwiatowa Dostawa jest nieczynna w dniach ustawowo wolnych.

Prezenty

Dostawą prezentów od poniedziałku do piątku zajmuje się firma kurierska. W przypadku wybrania samego prezentu nie dostają Państwo gwarancji dostarczenia go w wybranej przez siebie godzinie.
Zamówienia opłacone do godziny 14.00 dotrą do odbiorcy następnego dnia, także na terenie Warszawy. Te, które mają dojść w poniedziałek, należy opłacić do godziny 14.00 w piątek.

Kwiaty i prezenty

Realizacja zamówień kwiatów z prezentem odbywa się 7 dni w tygodniu w Warszawie oraz pozostałych miastach na terenie kraju. Ponieważ prezenty dostarczane są do partnerskich kwiaciarni przez firmę kurierską, obowiązują te same terminy, jak przy wyborze samego prezentu. W tym wypadku gwarancję godziny dostawy mogą Państwo uzyskać, gdy przesyłka ma dotrzeć w kolejny dzień roboczy. Opłacając zamówienie w poniedziałek do godziny 14.00, dostawa może być zrealizowana we wtorek, ale jeśli chodzi o wybraną godzinę, gwarantowana jest dopiero podczas realizacji w środę. Wpłata do godziny 14.00 w piątek, gwarantuje dostawę godzinową we wtorek, zaś opłacenie rachunku do godziny 14.00 w czwartek – gwarantuje ten rodzaj dostawy w sobotę, niedzielę lub poniedziałek.

Przypominamy, że siedzibą firmy Kwiatowa Dostawa jest Warszawa, ale zamówienia dzięki sieci kwiaciarni partnerskich realizowane są na terenie całego kraju.

 

 

 DZIEŃ DOSTAWY  KWIATY                     PREZENTY               KWIATY Z PREZENTEM
poniedziałek  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 16:00   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do piątku do godziny 14:00*   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do czwartku do godziny 14:00
wtorek-piątek  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 16:00  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej dzień wcześniej do godziny 14:00*   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej dzień wcześniej do godziny 14:00**
  sobota-niedziela  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do piątku do godziny 16:00  prezenty są dostarczane od poniedziałku do piątku.    Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do czwartku do godziny 14:00

* przy dostawie samych prezentów Kwiatowa Dostawa nie gwarantuje dostaw o określonej godzinie.

** w tym przypadku nie możemy zagwarantować dostaw godzinowych zgodnych z Państwa wytycznymi. Gwarancja godzinowa jest możliwa następnego dnia roboczego. (czytaj punkt 3)

 

 

 

 

Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl